Рангник смята, че е подобрил атмосферата в отбора
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник заяви, че е успял да подобри атмосферата в отбора.
През целия мандат на Рангник в Юнайтед имаше слухове за проблеми в съблекалнята на отбора.
Рангник признава, че е имал недоволни играчи, които са искали да играят повече, но зимният трансферен прозорец помогна на Ралф да подобри нещата.
"Запознат съм с това, което пише във вестниците. Въз основа на моя личен опит през последните 11-12 седмици мога да кажа, че преди затварянето на трансферния прозорец тук наистина имаше нещастни играчи, защото нашият отбор беше твърде голям и твърде много футболисти чувстваха, че няма да могат да получат време за игра.
В това отношение ситуацията определено се подобри. Атмосферата в съблекалнята е по-добра от преди няколко седмици.
За нас е важно да играем добре и да показваме сплотеност на футболното игрище. Трябва да играем най-добрия си футбол и да печелим мачовете. Това са нещата, на които можем да повлияем", заяви Рангник.
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Рашфорд съгласува постоянен договор с Барселона
- Бруно настигна Кристиано по голови действия за Манчестър Юнайтед
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]