Милан, Наполи и Валенсия се интересуват от Шер
Защитникът на Нюкасъл Фабиан Шер може да напусне клуба това лято. Редица европейски клубове проявяват интерес към услугите на швейцарския футболист. Това съобщава Daily Mail.
Според източника, 30-годишният Шер, чийто договор със "свраките" изтича в края на сезона, е готов да подпише с италианските клубове Милан и Наполи, както и с испанските Валенсия и Севиля.
Шер е в Нюкасъл от 2018 г., след като премина от Депортиво за €4 млн. Защитникът даде една асистенция в 14 мача във всички турнири през този сезон. Пазарната стойност на Шер се оценява от Transfermarkt на 7 милиона евро.
- Челси пренебрегнал молбата на съдиите преди мача с Нюкасъл
- Анри в екстаз след 7:2: Барса е като земетресение, Европа трябва да се страхува
- Тревога за Италия: Тонали минава преглед след контузия срещу Барса
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Рафиня след головата буря: Очаквахме тежък мач, но показахме класата си
- Флик възхитен: Второто полувреме показа истинското лице на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]