Ливърпул предложи на Милнър едногодишен договор
36-годишният халф на Ливърпул Джеймс Милнър може да удължи договора си с клуба.
Както съобщава журналистът Фабрицио Романо, "червените" предлагат на халфа да удължи настоящото споразумение с една година. Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп иска да задържи англичанина в отбора.
Припомняме, че Милнър играе за Ливърпул от 2015 година. Договорът на играча с клуба изтича на 30 юни 2022 г. 36-годишният полузащитник участва в 16 мача във Висшата лига през този сезон и направи една асистенция.
Ливърпул има 54 точки в 24 мача и е втори в класирането на Висшата лига 2021/2022.
- Ливърпул обяви две контроли на „Анфийлд“ през август
- Ливърпул постигна договорка с Ираола, назначението е въпрос на време
- Слот не е очаквал уволнението си, планирал е лятната селекция на Ливърпул до последния момент
- Сър Кени Далглиш разкри, че се бори с рак
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]