Мойс обясни отсъствието на Зума
Мениджърът на Уест Хем Дейвид Мойс обясни защо Курт Зума пропусна мача с Лестър от 25-я кръг на Висшата лига на Англия.
Защитникът трябваше да започне срещата в титулярния състав, но в последния момент в игра се появи Иса Диоп. В мрежата веднага се появиха слухове, че Зума е изваден заради скандала с домашния любимец, но се оказа, че причината е съвсем друга.
"Той се разболя преди мача, но искаше да играе. Ние също искахме той да играе. Бе болен през нощта, стоеше далеч от останалите играчи, не искаше да яде. Когато влезе на терена, той разбра, че не може да играе. Помолихме Диоп да се подготви. Зума има стомашни проблеми, може би е ял нещо нередно.
Надявам се, че сме променили малко начина, по който се възприема Уест Хем сега. Имаме добър, ярък млад тим, който иска да расте. Не трябва да позволяваме нещо подобно да засенчи всичко, което е направено.
Треньорите и играчите грешат. След това те искат да им бъде простено и вече са поднесени извинения", заяви Мойс.
- Червеното сърце на "Анфийлд"
- Анонс на 35-ти кръг от Висшата лига
- Палас избира наследник на Гласнер: Лампард и Маккена сред фаворитите
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ливърпул с добри новини: травмата на Салах не е сериозна
- Бърнли се раздели със Скот Паркър след изпадането от Висшата лига
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]