Челси: Анелка + 30 милиона за Агуеро
Поредната спекулация се появи в медийното пространство на Пиринеите, съобщава ESPN. Според испанското издание AS , лондонския Челси отново се е завърнал към една от своите трансферни цели през миналото лято. Както информира изданието, „сините" имат намерение да направят невероятно предложение на Атлетико Мадрид за нападателя Серхио Агуеро. Лондончани ще предложат 30 милиона паунда и за по-голяма убедителност, ще предложат като част от сделката и Никола Анелка.
Неотдавна аржентинския национал подписа нов договор с Атлетико Мадрид и сумата по неговия трансфер е доста висока, но това очевидно няма да притесни Роман Абрамович да извади нужната сума за Агуеро.
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]