Артета обясни липсата на трансфери в Арсенал
Мениджърът на Арсенал Микел Артета разкри защо "артилеристите" не са били активни през зимния трансферен прозорец.
"Ние искаме само най-добрите играчи в този клуб. Когато няма спешна нужда от трансфери, ние не ги правим“, заяви Артета.
Напомняме, че единственият зимен трансфер на Арсенал е този на защитника Остън Тръсти от Колорадо Рапидс за 1.82 милиона евро.
След 21 изиграни кръга в английската Висша лига сезон 2021/2022, Арсенал е на шесто място в класирането. "Артилеристите" имат 36 точки.
- Месомелачката
- Ясно е условието, при което Артета ще остане в Арсенал
- Артета: Допуснахме голове, които не отговарят на нашето ниво
- Артета: Трябва да покажем от какво сме направени
- Саутхемптън шокира Арсенал (видео)
- Жезуш: Сака е на нивото на Винисиус и Родриго
- Артета: Загубата на финала ще ни направи по-силни в битката за трофеите
- Артета е мениджър на месеца във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]