В Ман Сити са уверени, че Гуардиола ще подпише нов договор
В Манчестър Сити има усещането, че мениджърът Хосеп Гуардиола ще подпише нов договор с клуба.
След края на този сезон Гуардиола ще има само една година от настоящия си договор, което вече се вижда от засилените спекулации за бъдещето на Хосеп.
Гуардиола вече е в шестия си сезон на "Етихад", но в съблекалнята на Сити има усещането, че Хосеп е готов да продължи напред и да влезе в историята като един от най-великите мениджъри в историята на Висшата лига.
"Пеп не може просто да ги напусне. Той създаде отбор, който може да продължи да доминира още няколко години.
В Сити той има всичко, включително способността да работи за хора, които му дават свобода на действие. Той никога не трябва да прави компромис", заяви източник от "Етихад", цитиран от Daily Mirror.
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- Ман Сити с класика на гости на Палас
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]