Лион съгласува наема на Ло Селсо
Лион постигна споразумение с Тотнъм за наема на 25-годишния аржентински атакуващ халф Джовани Ло Селсо. Това съобщава L'Equipe.
Според източника, сега остава да се изчака съгласието на самия играч. Той трябва да замести бразилеца Бруно Гимараеш, който скоро ще завърши преминаването си в Нюкасъл. Лион ще плаща 50% от заплатата на играча, която възлиза на 500 000 евро, като част от договора за наем, докато френският клуб няма да има опция за изкупуване.
Ло Селсо изигра 19 мача за Тотнъм във всички турнири през този сезон, като отбеляза 1 гол и 2 асистенции. Той се присъедини към лондончани през юли 2020 г. с трансфер от 32 милиона евро от Бетис.
- Собствениците на Тотнъм обявиха мащабна реконструкция на клуба
- Де Дзерби планира трансферен удар по Брайтън след назначението си в Тотнъм
- Палиня иска да остане в Тотнъм
- Хари Кейн поздрави Тотнъм за спасението във Висшата лига
- Мадисън призова Тотнъм да разследва причините за многото контузии
- Тотнъм се спаси от изпадане след минимален успех над Евертън
- Де Дзерби защити Ромеро след заминаването му за Аржентина
- Спенс е със счупена челюст след удар от Делап
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]