Пулишич призна, че е недоволен в Челси
Крилото Кристиан Пулишич призна, че не е доволен от положението си в Челси.
Пулишич има само осем мача за Челси във Висшата лига този сезон.
23-годишният американец обаче е недоволен не само от липсата на време, но и от позициите, на които го поставя мениджъра на "сините" Томас Тухел.
"Разбира се, тази година имах възходи и падения. В момента положението ми не е точно такова, каквото бих искал да бъде.
Когато идвам в националния отбор, ме питат: "Как си в Челси? Как е там". Трудно е.
На моменти съм много притеснен, но винаги съм щастлив да дойда в националния отбор. Харесва ми да играя с тези момчета и футбола като цяло.
Трудно е. Не винаги играя на позициите, които искам. Но да си универсален играч, да играеш на всички позиции и да показваш различни силни страни е добро качество.
Научих много и в следващите мачове се надявам да намеря място, където да се чувствам по-комфортно“, заяви Пулишич пред NBC Sports.
- Дани Уелбек договори личните си условия с Челси
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
- Шаби Алонсо: Морган Роджърс няма да има нужда от време за адаптация
- Режис Льо Бри сложи край на спекулациите около Гранит Джака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]