Марсиал пристигна в Севиля
Нападателят на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал пристигна в Севиля, за да подпише договор с местния футболен клуб. Това съобщава инсайдерът Фабрицио Романо.
По-рано бе съобщено, че 26-годишният футболист скоро ще се присъедини към отбора от Ла Лига, който ще изплати изцяло заплатата му до края на сезона. Марсиал отлетя от Париж за Севиля във вторник, 25 януари, за да премине медицински преглед.
Припомняме, че интерес към Марсиал проявиха от Барселона, Атлетико Мадрид и Ювентус. Марсиал се присъедини към Манчестър Юнайтед през 2015 г. от Монако. Трансферната сума бе €60 млн. Този сезон Антони изигра 8 мача за манкунианците във Висшата лига, в които отбеляза един гол.
- Ман Юнайтед измъкна точката от Уест Хем
- Оуен: Ман Юнайтед ще постъпи правилно, ако задържи Карик
- Бербатов: Ман Юнайтед изглежда като истински отбор
- Защо Ман Юнайтед трябва да завърши в топ 4?
- Ман Юнайтед може да привлече Тонали на мястото на Каземиро
- И Уест Хем ще отстъпи на Ман Юнайтед
- Невил: Ман Юнайтед вече търси нов мениджър
- Карик: Майно може повече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]