Арсенал не е преговарял за Диего Коста
Арсенал не е преговарял с бразилския нападател Диего Коста, който е със статут на свободен агент. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо.
По-рано бе съобщено, че "артилеристите" имат интерес да привлекат 33-годишния бивш играч на Челси. Скоро обаче Диего Коста трябва да подпише договор с бразилския Коринтианс.
Последният клуб на 33-годишния Коста бе Атлетико Минейро, за който той играа от август 2021 г. до януари 2022 г. През това време Диего спечели купата и бразилското първенство с отбора. В 19 мача футболистът отбеляза пет гола и даде една асистенция.
До януари 2021 г. испанският нападател игра за Атлетико Мадрид. Преди това футболистът се състезаваше за Челси, Райо Валекано, Валядолид, Албасете, Селта, Брага и Пенафиел.
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]