Клуб от Висшата лига се изправя срещу Нюкасъл за Карлос
Неназован клуб от Висшата лига влезе в битка с Нюкасъл Юнайтед за защитника на Севиля Диего Карлос.
По-рано през януари Нюкасъл предложи 30 милиона паунда за Карлос, а ден преди това бе съобщено, че Диего е подал официално искане за трансфер.
Очевидно Карлос все пак ще отиде във Висшата лига, но това може да не е Нюкасъл. Според Sky Sports, друг английски клуб е направил подобна оферта към свраките.
Севиля също получи оферта от италиански клуб, но тя е по-малка от офертите на двата представителя на Висшата лига.
Нюкасъл се стреми да получи двама централни защитника през януари, стимулирани от 43-те гола, които допуснаха в 43 мача през този сезон.
- Карабах – Нюкасъл: Очаквайте зрелищно равенство
- Рууни: Едно от най-лошите съдийски решения
- Спорни съдийски решения белязаха Астън Вила – Нюкасъл за ФА Къп
- Барнс отказал на шотландския национален отбор
- Томас Франк: Озовахме се в ситуация, в която не искаме да бъдем
- Еди Хау: Показахме добра игра
- Тотнъм претърпя домакинска загуба от Нюкасъл Юнайтед
- Тухел може да оглави клуб от ВЛ след Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]