Травмата на Окслейд-Чембърлейн не е сериозна
Полузащитникът на Ливърпул Алекс Окслейд-Чембърлейн избегна сериозна контузия на глезена.
Контузията на Окслейд-Чембърлейн помрачи победата на Ливърпул с 3:0 над Брайтън миналата неделя. Мениджърът на "червените" Юрген Клоп заяви тогава, че Алекс си е извил лошо глезена.
В резултат на това 28-годишният англичанин пропусна пътуването до бившия си клуб Арсенал за полуфинала за Купата на лигата в четвъртък, но отсъствието на играча няма да продължи дълго.
"Говорих с него вчера и той не смята, че е толкова сериозно. Ще оценяваме състоянието му всеки ден. Не бих изключил завръщането му през уикенда, но утре определено не", цитира асистент-мениджърът Пеп Лейндерс.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]