Погба ще се върне в началото на февруари
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба ще може да се върне на терена в началото на февруари. Това съобщи мениджърът на "червените дяволи" Ралф Рангник.
Припомняме, че 28-годишният французин не се е появявал на терена от ноември миналата година, след като получи контузия в бедрото.
"Вчера Погба имаше първия си тренировъчен ден с общата група. Той показа какъв необикновен играч може да бъде. Той няма да бъде на разположение за два мача тази седмица, но се надявам след почивката, когато имаме мач за купата срещу Мидълзбро и гостуване на Бърнли, той може да бъде достъпна опция", заяви Рангник.
Погба участва в 13 мача през този сезон и направи седем асистенции.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]