Барселона и Байерн се наредиха на опашката за Кристенсен
Барселона и Байерн Мюнхен се присъединиха към списъка с претендентите за защитника на Челси Андреас Кристенсен.
В момента на Кристенсен остават само шест месеца от договора със "сините" и Андреас вече е свободен да преговаря с чуждестранни клубове.
Мениджърът на Челси Томас Тухел призова Кристенсен преди месец и половина да премахне несигурността за бъдещето си и да сключи нова сделка, но нещата все още са на едно място.
През последните седмици към Кристенсен се обърнаха Тотнъм, Атлетико Мадрид и Борусия Дортмунд, а сега още два клуба влязоха в битката за 25-годишния датчанин.
"Голям интерес към него проявяват Барселона и Байерн - това потвърждават източници от клубовете. Офертата на Челси за нов договор все още е на масата, но сделка не е постигната. Нищо не се е променило. Окончателното решение ще бъде взето скоро“, съобщи трансферният гуру Фабрицио Романо.
- Челси е готов да даде шанс на Меси
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
- Челси може да пострада от надъхан Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]