Ман Юнайтед иска 18 милиона за Фил Джоунс
Нюкасъл и Бърнли обмислят възможността да придобият защитника на Манчестър Юнайтед Фил Джоунс, но манкунианците искат 18 милиона евро за 29-годишния футболист, който е играл в два официални мача за две години. Това съобщава Daily Star.
Според източника, английският играч не е включен в плановете на мениджъра Ралф Рангник, но Манчестър Юнайтед не планира да пусне Джоунс за по-ниска от исканата цена, въпреки проблемите му с контузията.
Бранителят е в Манчестър Юнайтед от 2011 г. Договорът на играча с клуба е до юни 2023 г. Според Transfermarkt, играчът струва 4 милиона евро.
В началото на януари Джоунс участва в мача от 21-ия кръг на английската Висша лига с Уулвърхемптън. Преди това последната му изява бе в осминафиналите на Купата на Англия срещу Транмиър (6:0) на 26 септември 2020 г. Причината за дългото отсъствие на защитника бе тежка контузия в коляното.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]