Астън Вила се интересува от покупка на Бисума
Астън Вила се интересува от придобиването на полузащитника на Брайтън Ив Бисума.
Босима отдавна се свързва с напускане на Брайтън. За това способстваше отличното представяне на 25-годишния халф, който сега е на разположение на националния отбор на Мали и се готви да стартира на Купата на Африка.
В момента на Бисума остават само 18 месеца от договора, което допълнително подклажда спекулациите за бъдещето на Ив.
"Чайките“ все още не са започнали преговори с Бисума за нов договор, но в същото време не очакват Ив да напусне клуба през този трансферен прозорец.
Вече оформяйки наема на Филипе Коутиньо и интересувайки се от Бисума, Вила също се надява да придобие ляв бек през януари, съобщава Sky Sports.
- Унай Емери: Беше ужасен период, в който всяка наша грешка водеше до гол
- Брайтън разгроми Астън Вила с 4:0 старта на сезона
- Астън Вила преговаря с Леон Горецка
- Анонс на 1-ви кръг на Висшата лига на Англия
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Астън Вила привлече Матео Руджери и Дзион Судзуки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]