Лингард иска да ускори напускането си
Крилото Джеси Лингард реши да ускори напускането си на Манчестър Юнайтед и се надява да се присъедини към Уест Хем през януари.
Миналия месец пресата съобщи, че Лингард няма да сменя клуба през януари, но ще изчака до изтичането на договора си през лятото. Съобщава се, че Джеси се надява да впечатли новия мениджър на Юнайтед Ралф Рангник през втората половина на сезона.
Надеждата обаче бързо отстъпи място пред разочарованието. Подобно на много други играчи в съблекалнята на "червените дяволи", Лингард се чувства нещастен и вече не иска да губи повече време.
Изненадващо, 29-годишният Лингард изигра повече минути за Англия този сезон, отколкото за клуба си от Висшата лига и Джеси вече не вярва, че ситуацията ще се промени при Рангник.
Daily Mirror сега очаква Уест Хем, който нае Лингард за втората половина на миналия сезон, да опита да купи Джеси. Поне самият играч иска точно това.
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]