Лаказет е недоволен от съдиите в мача с Ман Сити
Нападателят на Арсенал Александър Лаказет не е доволен от съдийството в мача от 21-ия кръг на Висшата лига срещу Манчестър Сити (2:1). По време на срещата реферът назначи дузпа срещу лондончани, а в 59-ата минута отстрани Габриел, като за две минути показа на бразилеца два жълти картона.
"Не мисля, че заслужавахме тези решения, но аз се гордея с моя отбор и благодаря на феновете, че никога не се отказаха от нас, бяхте страхотни!“, написа Лаказет в своя Twitter.
Манчестър Сити има 53 точки в 21 мача и е на 1-во място в класирането на английската Висша лига 2021/2022. Арсенал (35) - на 4-то място. В челната тройка на турнира са Челси (42) и Ливърпул (41). Настоящият шампион на Англия е Манчестър Сити.
- Артета отговори на критиките: Във Висшата лига е трудно да играеш красив футбол
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Арсенал изпрати оферта за защитник на Коринтианс
- Арсенал плаща бонуси за всеки гол от корнер – тайното оръжие на Артета
- Артета: Арсенал вече е на финалната права
- Арсенал готви мегатрансфер: насочва се към защитник на Интер
- Арсенал изравни рекорд на Висшата лига
- Брайтън няма да може да спре Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]