Отложиха Саутхемптън - Евертън
Планираното заминаване на Нюкасъл за Саутхемптън в неделя е отложено, тъй като мениджърът на "свраките" Еди Хау няма минимално необходимия брой играчи.
Както е известно, Висшата лига отлага дадена среща, ако отбор не може да назначи поне 13 полеви играчи и един вратар.
Точно такава ситуация възникна с тима от "Сейнт Джеймсис Парк" заради наранявания и коронавируса и "свраките" поискаха от ръководството на лигата да отложи пътуването си до Саутхемптън.
Отбелязваме, че това е вторият за последните четири дни отложен мач а “Нюкасъл, който трябваше да играе срещу Евертън предния ден.
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Матиас Яйсле подписа договора си с Нюкасъл
- Нюкасъл ще подпише с 24-годишен ас, докато планира преустройство след бурен период
- Бруно Гимараеш се сбогува емоционално с Еди Хау, трансферът му в Арсенал изглежда все по-близо
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Нюкасъл ще плати 11 милиона евро за треньора Матиас Яйсле
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]