О'Хара: Конте е най-великият мениджър, работил в Тотнъм
Бившият полузащитник на Тотнъм Джейми О'Хара смята действащия мениджър на "шпорите" Антонио Конте за най-великия наставник, който клубът е имал.
"Хората ми се смееха, когато казах, че Тотнъм се върна с назначението на Конте. През цялото време, през което следя "шпорите" във Висшата лига и бях близо до отбора, това е най-великият треньор, който е бил в клуба.
Имаме мениджър на върха си, можете да забравите за Моуриньо. Сега имаме мениджър, който е страхотен", заяви О'Хара.
Припомняме, че на 2 ноември "шпорите" обявиха назначаването на Конте на поста мениджър. Договорът на италианския специалист с клуба е валиден до лятото на 2023 г. с възможност за удължаване. Медиите съобщиха, че заплатата на Конте в Тотнъм е 18.3 милиона евро годишно.
Тотнъм след 16 изиграни кръга е на 5-о място във временното класиране. "Шпорите" имат 29 точки.
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]