Нюкасъл няма да купува халф на Тотнъм
Нюкасъл отхвърли възможността да подпише договор с халфа на Тотнъм Деле Али, съобщава Football Insider. Според източника, мениджърът на "свраките" Еди Хау планира да подсили състава на отбора на други позиции.
Според източника, Тотнъм с удоволствие ще продаде 25-годишния Али, който този сезон взе участие в 16 мача във всички турнири, в които отбеляза два гола и даде асистенция. Договорът на английския халф изтича през 2024 г., порталът Transfermarkt оценява играча на 25 милиона евро.
Тотнъм е пети във Висшата лига с 29 точки. Нюкасъл (19) - 10-и.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Хау: Победата над Ман Сити трябва да ни даде увереност
- Гуардиола: Дадохме всичко от себе си
- Хау намери формулата срещу Ман Сити (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]