Роджърс: Не сме щастливи, че загубихме
Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс коментира резултата от мача срещу Манчестър Сити (3:6) във Висшата лига.
"Очевидно не започнахме добре, трябваше да го очакваме. При втория гол дузпа нямаше. Това е разочароващо.
Пол Тиърни, съдия на VAR, разреши много тежки сблъсъци през последните няколко седмици, но смятам, че това е дузпа. Той (Лапорт) падна сам. Дори нямахме време да дойдем на себе си, тъй като резултатът вече бе 4:0 след 25 минути.
Имахме осем удара през първото полувреме. По отношение на статистиката всичко бе доста близко.
По време на почивката попитахме играчите: можем ли да спечелим второто полувреме, можем ли да се доближим до тях? Най-важният фактор бе да не се губи физическа и морална устойчивост. И те не я загубиха. Резултатът е 4:0 на гостуване, всичко върви срещу нас - бе лесно да го направим, но те не го направиха. При резултата 4:3 допуснахме грешка при статично положение. Имахме два големи момента при 5:3. Второто полувреме бе много окуражаващо и не сме щастливи, че загубихме", заяви Роджърс.
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- Ман Сити с класика на гости на Палас
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]