Карагър: Съдията ни подари дузпата
Защитникът и лидер на Ливърпул Джейми Карагър призна, че дузпата, която бе отсъдена в полза на неговия отбор срещу Съндърланд, е несъществуваща и тима е получил съдийски подарък. Както е известно, в мач от 30 кръг на Висшата лига на Англия "мърсисайдци" победиха своя противник с 2:0 на "Стейдиъм ъф Лайт" и благодарение на успеха се приближиха на четири точки от Тотнъм.
Първото попадение падна десетина минути преди почивката, когато Джон Менса фаулира Джей Спиъринг извън наказателното поле, но халфа падна в пеналта и реферът отсъди дузпа.
В 77-та минута Луис Суарес оформи крайния резултат с изключително красиво попадение.
"На терена мислех, че това наистина е дузпа, но след като изгледах повторението, ясно се видя, че всъщност такава няма. Нарушението е извън наказателното полеи това се вижда добре. Може би някои ще каже, че този гол промени мача в наша полза. Съндърланд играха наистина добре и реферът ни подари дузпата, но ние вкарахме и втори гол. Така, че не може да се каже, че сме стигнали незаслужено до победата", заяви за Sky Sports Карагър.
- Арне Слот: Висшата лига вече не ми носи същото удоволствие
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
- Слот: Статичните положения направиха разликата
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]