Тухел: Не можем да се съсредоточим заради коронавируса
Мениджърът на Челси Томас Тухел говори за това как ситуацията с коронавируса е повлияла на подготовката на отбора за мача с Уулвърхемптън.
Поради вълната от положителни тестове за COVID-19, Тухел успя да включи само 17 играчи в мача.
"В 8:30 сутринта почукаха на вратата на всички, за да направят още един тест. Никой не знаеше за това, така че събудихме хората, събудихме играчи, които искаха да поспят, и напуснахме стаите ни, за да направят още един тест, на който може би вече не вярват на 100 процента, защото последните три положителни случая бяха отрицателни при поточния тест , но положителен за PCR.
Обикновено сме концентрирани и има причина да се опитваме да се съсредоточим върху мачовете, но този път очевидно не можете да се съсредоточите на 100 процента“, заяви Тухел.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]