Отнеха книжката на Уан-Бисака
Защитникът на Манчестър Юнайтед Аарън Уан-Бисака бе лишен от правото да управлява автомобил в следващите шест месеца. Шофьорската книжка на играча бе отнета, след като той се призна за виновен за управление на кола без свидетелство и застраховка.
Футболистът ще плати и глоба от 30 000 паунда.
Уан-Бисака е без шофьорска книжка от миналата година, когато тя му бе отнета. Той обаче продължил да шофира и бе спрян с личния си автомобил "Ламборджини" през юни и беше арестуван, след което беше пуснат под гаранция.
Отделно той има още поне три провинения на пътя - две в Брадфорд и едно в Лондон.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]