Челси поискал отлагане на мача с Уулвс
Челси се е обърнал към ръководството на английската Висша лига с молба за отлагане на мача от 18-ия кръг на първенството с Уулвърхемптън, съобщава The Telegraph.
Според източника, ръководството на лигата е отхвърлило искането на лондонския клуб. Причините за отказа на футболните чиновници не се съобщават. Преди това четирима играчи на Челси бяха заразени с коронавирус: Ромелу Лукаку, Тимо Вернер, Бен Чилуел и Калъм Хъдсън-Одойи. Лигата преди това отложи редица мачове заради епидемията от коронавирус в клубовете.
Двубоят от 18-ия кръг на английската Висша лига за сезон 2021/2022 Уулвърхемптън - Челси ще се проведе днес, 19 декември, от 16:00 часа българско време.
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал няма да позволи на Челси обрат за купата
- Росеньор: Нашият отбор има дух
- Росеньор: Тактиката излетя през прозореца
- Челси победи Уест Хем, заличавайки пасив от два гола (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]