Борусия Дортмунд се интересува от Зиеш
Борусия Дортмунд има интерес към привличането на полузащитника на Челси Хаким Зиеш, съобщава SportBild.
Твърди се, че 28-годишният Зиеш не е доволен от игровото си време в Челси и е готов да смени клуба. Борусия Дортмунд се интересува от услугите на мароканеца, който иска да привлече халфа в Германия през януари. Ако обаче сделката бъде сключена през зимния трансферен прозорец, тогава "пчелите" само ще наемат футболист.
Зиеш изигра 16 мача през този сезон във всички турнири, като отбеляза три гола и направи четири асистенции. Договорът на Зиеш изтича през 2025 г.
- Реал Сосиедад взе под наем Мамаду Сар от Челси
- Челси победи Лутън и се класира за третия кръг на Купата на лигата
- Челси обмисля да се конкурира с Арсенал за "технически брилянтен" нападател
- Колко всъщност плати Астън Вила на Челси, за да привлече Джаксън?
- Челси готви късен трансферен удар за заместник на Енцо Фернандес
- Лиъм Делап официално премина от Челси в Нотингам Форест
- Наполи преговаря с Челси за трансфер на Марк Гиу
- Челси договори личните условия с Хонест Аханор от Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]