Марсиал се готви да напусне Ман Юнайтед през януари


Н. Гавазов

Нападателят на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал, чрез своя агент изрази желанието си да напусне "Олд Трафорд" през зимния трансферен прозорец.

Антони играе за "червените дяволи" след преместването си  от Монако през 2015 г. за 36 милиона долара плюс бонуси, но така и не успя да се превърне в солиден игра на "Олд Трафорд".

26-годишният футболист има само три стартови участия през този сезон във Висшата лига и Шампионска лига, като отбеляза единствения си гол срещу Евертън в началото на октомври.

И въпреки че договорът на Марсиал изтича чак през 2024 г. и освен това предвижда възможност за удължаване за 12 месеца, Антони не е готов да продължи да седи на пейката.

"Антони иска да напусне клуба през януари. Просто трябва да играе. Скоро ще говоря с клуба", заяви агентът на играча Филип Ламболи.

482