Тухел: Допуснахме твърде много индивидуални грешки
Мениджърът на Челси Томас Тухел коментира поражението с 3:2 от Уест Хем в мач от 15-ия кръг на английската Висша лига.
"Не мисля, че имахме лош мач, това бе нормален мач. Тук е трудно да се играе. Допуснахме твърде много индивидуални грешки, същото беше и в двубоите срещу Манчестър Юнайтед и Уотфорд.
Говорихме за това, но явно не помогна. Всеки има пръст в това, пас назад не е добра идея.
Изпитвахме трудности, включително и в защита. Имахме ужасен пас назад към краката на съперника. Не можете да направите това на най-високо ниво.
Всяко поражение е удар по пътя, който няма да ни възпре от това, което изискваме от себе си. Трябва да играем по-точно и по-стабилно“, заяви Тухел.
- В Челси са оптимисти за няколко ключови играчи преди финала с Манчестър Сити
- Барселона насочи вниманието си към Жоао Педро
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]