Феновете на Ман Юнайтед ще благодарят на Оле с банер
Феновете на Манчестър Юнайтед планират да благодарят на Оле Гунар Солскяер с банер по време на мача от Висшата лига срещу Арсенал.
Срещата в четвъртък с Арсенал ще отбележи първия домакински мач на Юнайтед, след като Солскяер бе уволнен като мениджър.
Оле Гунар прекара три години на мениджърския пост на "червените дяволи" и не спечели нито един трофей, но това не развали репутацията му на легенда, която той спечели през 11-те сезона като играч на Юнайтед.
За да покажат, че Солскяер все още е обичан на Олд Трафорд, феновете на Юнайтед ще разпънат огромен банер. Феновете вече поискаха разрешение от клуба си.
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
- Манчестър Юнайтед планира мащабно европейско турне през лятото
- Зиркзее не бърза да напуска Манчестър Юнайтед въпреки слуховете
- Барса все още може да откупи Рашфорд, опцията не е изтекла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]