Лийдс желае да подпише с Баркли
Лийдс Юнайтед желае да получи под наем полузащитника на Челси Рос Баркли тази зима, твърди Daily Mail.
Според източника, "пауните" искат да подсилят средната си линия чрез Баркли.
През януари 2018 г. англичанинът премина в Челси, който плати на Евертън €16,8 млн. за трансфера.Футболистът е възпитаник на "карамелите". Договорът на халфа със "сините" е валиден до 30 юни 2023 година. Според интернет портала Transfermarkt пазарната стойност на играча е 17 милиона евро.
Общо той изигра 94 мача за отбора, отбеляза 11 гола и даде същия брой асистенции. През този сезон Баркли игра за "сините" в осем мача във всички турнири и не се отчете с ефективни действия.
- Хаби Алонсо иска двама от Реал Мадрид, ако Челси се раздели с Фернандес
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Енцо Фернандес публикува библейски цитат след изявлението на Реал Мадрид
- Реал Мадрид отрече интерес към Енцо Фернандес
- Челси договори личните условия с Пеп Чавария
- Челси официално привлече Марко Палестра от Аталанта
- УЕФА глоби Челси с 3 милиона евро за нарушение на финансовите правила
- Кай Хаверц се извини след шокиращото отпадане на Германия от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]