Слуховете за Зидан са опит да бъде успокоен Роналдо
Британското издание на Manchester Evening News пусна материал, който разкрива подробности около евентуалното уволнение на 48-годишния норвежец Оле Гунар Солскяер от поста му като мениджър на тима.
Съобщава се, че ръководството на "червените дяволи" е решило да действа веднага след унизителното поражение с 4:1 от Уотфорд в събота.
Що се отнася до слуховете за евентуално назначаване на бившия старши -треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан, източникът отбелязва, че контактите с него и появата на тази информация в пресата са само опит да бъде успокоена една от главните звезди на клуба, 36-годишният португалски нападател Кристиано Роналдо, който все повече е разочарован от случващото се.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]