Кейн: Загубата на финала е нещо, което ще остане с мен за цял живот
Нападателят на Тотнъм и Англия Хари Кейн разказа как е преживял поражението на националния отбор на финала на Евро 2020. Британците загубиха на финала от италианците при изпълнение на дузпи.
"Винаги е трудно след голям турнир. В последните два турнира стигнахме до полуфинал и финал. Тези резултати са мотивиращи.
Загубата на финала на "Уембли" е нещо, което ще остане с мен за цял живот до края на кариерата ми. Това не може да бъде напълно забравено и преживяно. За да направите това нещо от миналото, трябва да спечелите голям турнир.
Важна е не само физическата форма, но и психологията. Но след това нямаше много време за притеснение, веднага започнаха мачовете във Висшата лига“, заяви Кейн.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]