Санто: Футболът е безмилостен спорт
Бившият мениджър на Тотнъм Нуно Ешпирито Санто коментира уволнението си от лондонския клуб.
"Последните няколко седмици бяха меко казано забързани.
Това е футболът – най-безмилостният спорт. Само преди няколко седмици бях обявен за най-добър мениджър на месеца, а сега минаха няколко дни, откакто бях уволнен от "шпорите".
Това е животът, продължавам напред в търсене на следващото предизвикателство и накрая искам да благодаря на феновете на "шпорите". Когато дойдох в този страхотен клуб, мислех, че мога да донеса трофеи, но нещата не вървяха по план.
Това е всичко, ние живеем и се учим, ще ви държа в течение и отново ще ви благодаря за постоянната подкрепа“, написа Санто в Instagram.
Припомняме, че на 1 ноември Тотнъм обяви уволнението на Нуно Ешпирито Санто от поста мениджър. Позицията на португалския наставник бе разклатена след поражението на отбора в мача от 10-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Юнайтед (0:3).
Новият наставник на "шпорите" е Антонио Конте.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]