Ворм не вижда лидери в Тотнъм
Бившият вратар на Тотнъм Мишел Ворм смята, че "шпорите" имат проблеми с лидерите в съблекалнята.
Тотнъм заминава за тази международна почивка, заемайки едва девето място във Висшата лига. Нулевото равенство с Евертън вчера показа, че новият мениджър Антонио Конте има много работа пред себе си.
Според Ворм, проблемите на Тотнъм не са само свързани с играта. Мишел смята, че Конте няма да намери големи личности в съблекалнята. Кейн не е от тези.
"През последните години те преживяват възходи и падения. Мисля, че на Тотнъм липсва истински лидер на "старата школа", който би казал: "Момчета, трябва да променим това".
Хари Кейн изпитва трудности да вкарва голове, той е фокусиран върху собствената си игра, така че му е трудно да бъде такъв лидер.
Мисля, че Антонио Конте ще се погрижи играчите му да са наясно един с друг“, заяви Ворм пред BBC Radio 5 Live.
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]