Челси продължи с Чалоба
Челси удължи договора си с 22-годишния халф Трево Чалоба, според Daily Mail. Според източника, новото споразумение между играча и клуба е до 2026 година.
Чалоба коментира подписването на нов договор.
"Толкова е сюрреалистично. За мен е мечта да подпиша нов дългосрочен договор с клуба на моето детство, надявам се историята ми в клуба на мечтите да продължи.
Невероятно начало на сезона, не очаквах нещо подобно, но това просто показва, че упоритата работа, която свърших под наем, се изплати.
Опитах се да впечатля мениджъра в предсезонната подготовка и след това да пренеса това в мачовете.
Последователността е ключът към поддържането на високо ниво", заяви Чалоба.
22-годишният футболист дебютира за първия отбор на "сините" през този сезон. В настоящия сезон на Висшата лига халфът изигра шест мача и отбеляза два гола.
Играчът е възпитаник на Челси. Преди това Чалоба игра под наем за Ипсуич, Хъдърсфийлд и Лориан. Порталът Transfermarkt оценява играча на 10 милиона евро.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]