Скоулс: Погба ще върши глупости до 35-годишна възраст
Бившият играч на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс сподели мислите си за полузащитника на клуба Пол Погба.
"Погба се нуждае от постоянен надзор. Трябва да е някой, когото уважава. Някой опитен винаги трябва да е там. На колко години е той? 28 - той вече е опитен футболист. Но той е един от тези, които ще останат същите на 35 години. Ще продължи да прави глупости – такъв е жребец, търкаля топката, привличайки вниманието на хората и демонстрирайки колко е силен и техничен.
В случая на Погба най-важното нещо е концентрацията. Понякога просто се потапя в свят на мечти. Когато играеше за Ювентус, бе страхотен, така че Манчестър Юнайтед реши да го купи. Около него имаше опитни момчета - Пирло, Буфон, Киелини, Бонучи и агресивен треньор. Той ще се нуждае от този подход до 35-годишна възраст“, заяви Солскяер.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]