Суарес призна за Арсенал
Нападателят на Атлетико Мадрид Луис Суарес заяви, че е искал да премине от Ливърпул в Арсенал през 2013 г.
"Имах възможности да премина в други отбори преди, но Брендън Роджърс ми се обади, когато бях в Уругвай. Той каза, че иска да промени клуба и неговата философия. Искаше да върне Ливърпул в Шампионска лига и да се бори за големи трофеи. Той се стреми да осигури утбол на отбора.
Роджърс ме помоли да му вярвам. Наслаждавах се на този разговор. Говорих с агента и ръководството, като казах, че няма да напусна. Тази година не бе толкова добра, колкото бихме искали, но идеите вече се виждаха. През 2013 г. исках да премина в Арсенал, защото всяка година играеа в Шампионска лига", заяви Суарес.
Уругваецът игра за Ливърпул от 2011 до 2014 г., а след това премина в Барселона. От 2020 г. Луис защитава цветовете на "дюшекчиите".
- Симеоне: За да печелиш титли, ти трябват нападатели
- Диего Симеоне: В клуба решиха да отделят Хулиан Алварес от феновете
- Хулиан Алварес се завърна за Атлетико, но беше освиркан от феновете
- Хулиан Алварес остава основната трансферна цел на Барселона
- Виляреал пропусна победата срещу 10 от Атлетико Мадрид
- Алекс Калатрава: Опитах да спра, това беше напълно непреднамерено
- Хулиан Алварес е разочарован от действията на ръководството на Атлетико
- Анонс на 2-ри кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]