Реднап: Рой Кийн може да помогне на Солскяер
Бившият мениджър на Уест Хем и Тотнъм Хари Реднап препоръча на наставника на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер да вземе бившия играч на "червените дяволи" Рой Кийн в своя треньорски щаб.
"Съгласен съм с Греъм Сунес, който казва, че Оле се нуждае от помощ. Не искам да кажа, че членовете на треньорския му щаб са лоши, но ми се струва, че са твърде спокойни. Миналата седмица Солскяер изглеждаше самотен, докато стоеше на ръба.
Знаете ли кого бих завел в Манчестър Юнайтед? Всички ще ме помислят за луд, но бих взел Рой Кийн. Той няма да се забърква с никого и ще се справи с всичко", заяви Реднап.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]