Роджърс реагира на слуховете за Ман Юнайтед


Н. Гавазов

Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс успокои спекулациите относно евентуално преминаване в Манчестър Юнайтед.

По-рано в петък ESPN съобщи, че Юнайтед разглежда Роджърс като приоритетен кандидат за заместник на Оле Гунар Солскяер, ако норвежецът все пак не коригира ситуацията с играта и резултатите.

Но Брендън, който преди това отрече слуховете за Нюкасъл е фокусиран само върху работата си с "лисиците", които ще играят срещу Арсенал в събота.

"Дори не съм мислил за това. Сигурен съм, че нашите фенове вероятно вече са уморени от това. Когато представляваш Лестър, винаги има някакви слухове.

Винаги съм фокусиран върху работата си в Лестър, върху развитието на този футболен клуб и върху борбата за трофеи. Ръководство, персонал и играчи - всички имаме една и съща визия", заяви Роджърс.

251