Фърдинанд: Не ми харесват думите на Погба
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фердинанд коментира забележките на полузащитника на "червените дяволи" Пол Погба след поражението с 4:2 от Лестър Сити. Французинът заяви, че отборът заслужено е загубил и трябва да се промени нещо.
"Не ми харесва когато виждам подобни изявления. Честно казано, няма да съм щастлив, ако мой съотборник казва това. Веднага бих попитал: какво имаш предвид? Мисля, че Погба е просто честен човек, това ми харесва в него. Той е много страстен, нетърпелив да побеждава.
Такива думи показват, че той е разстроен. Разочарованието се усеща в целия тим. Той не го крие, не може да го скрие. Обикновено след мача играчите дават стандартните отговори, но такива думи на Погба повдигат въпроси", заяви Фърдинанд.
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]