Тухел не се тревожи от головата суша на Лукаку
Мениджърът на Челси Томас Тухел заяви, че не се тревожи от головата суша на голмайстора Ромелу Лукаку.
Напомняме, че белгиецът не успя да вкара срещу Брентфорд през уикенда и това е шести пореден мач за Лукаку, в който той не може да порази чуждата врата. Тухел обаче не е обезпокоен от това.
"Не се притеснявам за него, защото малко се измори, а след това се изолира от останалата част от отбора, защото се защитавахме твърде дълбоко.
Чувствах, че е малко уморен, въпреки че първите 60-75 минути бяхме много добри, използвайки Ромела и Тимо.
В крайна сметка и Ромелу, и Тимо бяха твърде далеч, за да ни помогнат да се измъкнем от напрежението. Това бе проблемът, но не се притеснявам.
Когато вкарва, това е най -добре, но играе много безкористно и винаги търси Тимо в добри ситуации.
Освен това самият той бе изведен на голова позиция, но там имаше засада", заяви Тухел.
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]