Феран Торес ще се върне през следващата година
Крилото на Манчестър Сити Феран Торес е малко вероятно да играе тази календарна година поради контузия на стъпалото.
Торес получи тази контузия в полуфиналния мач на Лигата на нациите за Испания срещу Италия, което го изостри във финала срещу Франция.
След завръщането си в клуба, Феран бе диагностициран с фрактура в метатарзалната кост. Въпреки че първоначално беше съобщено, че 21-годишният испанец ще пропусне четири до шест седмици, Гуардиола дава по-тъжна прогноза.
"Ще пропусне два и половина до три месеца.
Наранявания могат да се случат тук и в националния отбор. Знам, че Луис Енрике се отнася с Феран и останалите играчи по най -добрия възможен начин. Той не искаше Феран да пострада.
Те се грижат за играчите, но понякога се случват контузии. Разбира се, без тях е по -добре, но за съжаление, понякога се случва", заяви Гуардиола.
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Президентът на Манчестър Сити: Ще кажа всичко, когато има решение по делото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]