Феран Торес аут за шест седмици
Нападателят на Манчестър Сити и националния отбор на Испания Феран Торес счупи стъпало в полуфиналния мач на Лигата на нациите с италианския отбор (2: 1), съобщава Goal.com.
Феран почувства дискомфорт в крака си, но подробен преглед не бе извършен и Торес участва във финалния мач с Франция (1: 2). Испанецът направи снимка след като се завърна в Манчестър, която показа фрактура в десния крак.
Според източника, футболистът може да отсъства около 6 седмици, което е предизвикало недоволството на мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола. Феран Торес рискува да пропусне дербито на Манчестър, както и два важни мача с Клуб Брюж в Шампионската лига.
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Три решения
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Гуардиола се радва на завръщането на Стоунс
- Астън Вила се интересува от Трафорд
- Легенда на Англия за Донарума: „Прекалено празнува рутинни спасявания“
- Ман Сити преодоля Солфорд за Купата на Англия
- Холанд е четвъртият най-резултатен в историята на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]