Роналдо: Горд съм, че съм играч на месеца
Португалският нападател на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо, който бе признат за най -добрия играч във Висшата лига на Англия през септември, коментира приза.
"Горд съм, че съм избран за Играч на месеца сред толкова много отлични футболисти във Висшата лига. Благодарение на всички мои съотборници в Манчестър Юнайтед, не бих могъл да постигна това без тях. Нека продължаваме да работим усилено и резултатите ще дойдат“, написа Роналдо в социалните мрежи.
В списъка с номинираните за наградата бяха още Мохамед Салах (Ливърпул), Жоао Кансело (Манчестър Сити), Антонио Рюдигер (Челси), Алън Сент Максимин (Нюкасъл Юнайтед) и Исмаила Сар (Уотфорд).
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]