Реднап: Юнайтед вече не е фаворит за титлата
Според мениджъра на Тотнъм Хари Реднап, Манчестър Юнайтед вече не е фаворит за спечелване на титлата и за такъв може да бъде смятан Арсенал, въпреки нулевото равенство, което спретнаха „артилеристите" срещу Съндърланд. Както е известно, в неделя отбора воден от Сър Алекс загуби с 1:3 от историческия си съперник Ливърпул, но въпреки това продължава да оглавява турнирната таблица с три точки преднина пред Арсенал.
„Челси все още може да спечели титлата и смятам това за напълно възможно. Не може да бъдат отписвани, защото могат да спечелят седем - осем мача подред. Но за мен най-голям фаворит вече е Арсенал. Все пак, борбата ще бъде оспорвана и явно въпроса ще се реши в последния кръг", заяви Реднап за The Sun.
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Брайън Робсън посочи двама играчи за Манчестър Юнайтед
- Гари Невил: Юнайтед се връща в Шампионска лига
- Романо сподели кой може да е следващият постоянен мениджър на Ман Юнайтед
- Бруно Фернандеш: Важното е, че взехме трите точки
- Нюкасъл ще отстъпи и на Ман Юнайтед у дома
- Карик: Това е голяма крачка за Манчестър Юнайтед
- Гласнер: Това не бе дузпа, нарушението бе извън наказателното поле
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]