Каут: Ман Сити плати три пъти повече за Грилиш
Бившият нападател на Ливърпул Дирк Каут смята, че Манчестър Сити е надплатил три пъти за плеймейкъра Джак Грилиш.
Миналото лято Сити счупи трансферния рекорд във Висшата лига, похарчвайки 100 милиона паунда за покупката на Грилиш от Астън Вила.
Джак вече вкара два гола и е предостави две асистенции за "гражданите", но Каут е убеден, че 26-годишният англичанин наистина трябва да струва около 30 милиона паунда.
"Успехите на Висшата лига оказват влияние върху стойността на играчите. Просто погледнете етикетите с цените тези дни.
Джак Грилиш се премести в Сити за £ 100 милиона. Това е три пъти повече от това, което той наистина е", заяви Каут.
- Барселона е фаворит за подписа на Омар Мармуш
- Гуардиола се пошегува преди финала за ФА Къп: Още няма трибуна на мое име
- Фил Фодън: В последния кръг може да се случи всичко
- Ман Сити ще спечели ФА Къп срещу Челси
- В Челси са оптимисти за няколко ключови играчи преди финала с Манчестър Сити
- Фодън: Дълбочината в състава е ключът за Манчестър Сити в решителните мачове
- Opta: Арсенал остава фаворит за титлата във Висшата лига
- Ман Сити разби Палас и се доближи на две точки от Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]