Мърсън: Нуно загуби контрол над играчите на Тотнъм
Легендата на Арсенал Пол Мърсън смята, че мениджърът на Тотнъм Нуно Ешпирито Санто вече е загубил контрол над отбора си.
Хората на Нуно влизат за неделния мач с Астън Вила предстоят с три поредни поражения във Висшата лига. Мърсън е уверен, че президентът на "шпорите“ Даниел Леви няма да се церемони с португалския специалист, ако тази неуспешна серия не бъде прекъсната.
"Нуно загуби контрол над играчите на Тотнъм и ако те загубят този уикенд, не мисля, че ще оцелее през международната пауза. Мисля, че има 90 минути срещу Астън Вила, за да направи разлика. Даниел Леви не е милостив. Той знае кога мениджърът и играчите вече не могат да работят заедно.
Вижте сами. Нуно вече загуби контрол над съблекалнята. Напълно и безвъзвратно. Те не изглеждат заинтересовани", пише Мърсън в колоната си за Daily Star.
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]