Челси може да върне Ливраменто за 38 млн.
Челси запазва възможността да изкупи обратно десния бек на Саутхемптън Тино Ливраменто за 38 милиона паунда.
Ливраменто е в системата на Челси от деветгодишна възраст и бе избран за най -добрия играч на "сините" през сезон 2020/21.
Без да чака шанс в първия отбор на Челси, през август 18-годишният англичанин замина за Саутхемптън, където все още изглежда страхотно.
Ливраменто е в стартовия състав на "светците" за всичките шест мача във Висшата лига през този сезон, получавайки високи оценки за представянето си.
Според източници от "Стамфорд Бридж", Челси е предвидил възможността да върне Тино в някакъв момент в бъдеще. "Сините" ще могат да го направят на предварително договорена цена от 38 милиона паунда.
- Росеньор: Естевао плака след контузията, съчувствам на играчите
- Боели под прицел заради скъпите билети за полуфинала на Челси
- Боели продава билети за полуфинала на Челси на силно завишени цени
- Егбали: Челси ще търси повече готови играчи за следващата стъпка
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]